KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14807041

nr 1480 7041

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, 1886, Spelande kvinna. Akvarell, bildmått: 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:15:56